UTAMAVIDEOPMTepiKakGeeSALAM MUSLIMCHINGUDREBARGEMPAK SPOTPERADUANProgram

Berita Artis Korea Terkini - Gosip, Info Filem & Drama

Laman ini khas buat peminat korea untuk mengetahui berita terkini mengenai cerita & gosip artis korea, filem, drama, foto & video terbaru artis-artis korea.

image-alt
masthead.mastheadDescription
Lawak juga cerita ni, lain betul watak Kim Young Dae.

“Saya Tak Rasa Saya Popular In Real Life” - Kim Young Dae Galas Watak Utama Dalam Shooting Stars

Lawak juga cerita ni, lain betul watak Kim Young Dae.
Mon May 16 2022
Ada lagi K-drama baru guys!

#OhDaebak: Ini Senarai Tiga Lagi K-Drama Baru Yang Patut Ada Dalam List!

Ada lagi K-drama baru guys!
Sun May 15 2022
Ada Eun Woo lah dalam Running Man, wooho!

Cha Eun Woo, Moonbin & Sanha Bakal Muncul Dalam Running Man, Jeon So Min Okay Ke Tu?

Ada Eun Woo lah dalam Running Man, wooho!
Fri May 13 2022
Tak faham lah dengan orang yang ada rasa benci melampau ni.

“Orang Ni Mesti Benar-Benar Bencikan Saya,” - Hyeri Baca Komen Negatif Tapi…

Tak faham lah dengan orang yang ada rasa benci melampau ni.
Wed May 11 2022
Lah selama ni dengan Girl's Day rupanya, tahniah Hoon.

“Dia Banyak Tolong Keluarga Saya…” - U-KISS Hoon Dah Nak Kahwin! Rupanya Dengan Ex Kumpulan Girl’s Day

Lah selama ni dengan Girl's Day rupanya, tahniah Hoon.
Tue May 10 2022
Takziah buat keluarga...

Kang Soo Yeon Meninggal Dunia

Takziah buat keluarga...
Mon May 09 2022
That That I Like That!

Penangan PSY & BTS SUGA, Muzik Video That That Capai 100 Juta Tontonan Dalam Masa Seminggu

That That I Like That!
Sat May 07 2022
Sedih pula rasa.... Jangan putus asa Hyori...

“Mungkin Sukar Disebabkan Usia Saya” - Lee Hyori Teringin Cahaya Mata, Peminat Beri Semangat Jangan Putus Asa

Sedih pula rasa.... Jangan putus asa Hyori...
Mon Apr 18 2022
Naega jeil jal naga! I Am The Best!

#OhDaebak: Ingat CL Je, Rupanya Siap Reunion! I Am The Best! 2NE1 Buat Kejutan, Muncul Di Coachella!

Naega jeil jal naga! I Am The Best!
Sun Apr 17 2022
Semua artis hebat-hebat dekat agensi ni guys.

Love! Seol In Ah Akhirnya Satu Agensi Dengan Kim Soo Hyun & Seo Ye Ji

Semua artis hebat-hebat dekat agensi ni guys.
Fri Apr 15 2022
Berkat sabar akhirnya berisi juga. Tahniah Hye Bin dan suami.

Selepas Tiga Tahun Berkahwin, Jeon Hye Bin Akhirnya Bakal Jadi Ibu

Berkat sabar akhirnya berisi juga. Tahniah Hye Bin dan suami.
Thu Apr 14 2022
Akhirnya satu drama juga Woo Bin dengan Min Ah heheh.

#OhDaebak: Real Life Couple Kim Woo Bin, Shin Min Ah Dalam Satu Drama! Ini Cara Penulis Skrip Our Blues Pujuk Rupanya

Akhirnya satu drama juga Woo Bin dengan Min Ah heheh.
Mon Apr 11 2022
Dah ready ke guys Squid Game 2 ni.

Lee Byung Hun, Lee Jung Jae Kembali Untuk Squid Game 2

Dah ready ke guys Squid Game 2 ni.
Mon Apr 11 2022
Sedih surat ni pun sobs.

“Terima Kasih Untuk 16 Tahun…” - Surat BIGBANG T.O.P, Sentuh Hati Peminat

Sedih surat ni pun sobs.
Thu Apr 07 2022
Amboi amboi Ye Jin, lebar senyum tu hehehe

FOTO: Son Ye Jin, Hyun Bin Dedah Foto Perkahwinan, Cantiknya Pakai Baju Pengantin! Simple & Sweet

Amboi amboi Ye Jin, lebar senyum tu hehehe
Thu Mar 31 2022
Galeri Hyunda Kona, SUV Kompak Pertama Hyundai Sime Darby Malaysia

Galeri Hyunda Kona, SUV Kompak Pertama Hyundai Sime Darby Malaysia

Thu Jan 07 2021
Nissan Almera Memang Cantik, Ada Kuasa Dan Jimat Minyak

Nissan Almera Memang Cantik, Ada Kuasa Dan Jimat Minyak

Tue Dec 01 2020
Mitsubishi XPANDER Buka Tempahan Di Malaysia

Mitsubishi XPANDER Buka Tempahan Di Malaysia

Thu Nov 05 2020
Toyota Hilux 2020

Toyota Hilux 2020

Thu Oct 08 2020
Proton X50 - Cantik Sangat SUV Ni!

Proton X50 - Cantik Sangat SUV Ni!

Tue Sep 15 2020
Honda Civic Facelift, Banyak Teknologi Baharu Dengan Harga Kompetitif

Honda Civic Facelift, Banyak Teknologi Baharu Dengan Harga Kompetitif

Thu Sep 10 2020
Toyota Rush - Boleh Tahan Bagus Bawa Balik Kampung!

Toyota Rush - Boleh Tahan Bagus Bawa Balik Kampung!

Mon Sep 07 2020
Nissan Almera Turbo - 100PS Dengan 152Nm

Nissan Almera Turbo - 100PS Dengan 152Nm

Fri Sep 04 2020
Honda City RS - Cantik Betul!

Honda City RS - Cantik Betul!

Mon Aug 24 2020
Galeri - Isuzu D-Max Stealth Tampil Kelainan

Galeri - Isuzu D-Max Stealth Tampil Kelainan

Thu Aug 06 2020