UTAMAHALAMAN SAYAVIDEORANCANGANROJAKDAILYZON LAWAKSALAM MUSLIMPERADUAN

Berita Artis Korea Terkini - Gosip, Info Filem & Drama

Laman ini khas buat peminat korea untuk mengetahui berita terkini mengenai cerita & gosip artis korea, filem, drama, foto & video terbaru artis-artis korea.

image-alt
masthead.mastheadDescription
Takziah buat keluarga...

Pelakon Siri Ultraman, Jiro Dan Meninggal Dunia Akibat Kanser

Takziah buat keluarga...
Sat Mar 25 2023
Kawan anak siap minta sign ya.

Gara-Gara The Glory, Guru Sekolah Anak Jung Sung Il Minta Tanda Tangan

Kawan anak siap minta sign ya.
Wed Mar 22 2023
Harap semuanya baik-baik sahaja.

Kecoh Tersebar Gosip Son Ye Jin Minta Cerai Sebab Hyun Bin Kuat Berjudi

Harap semuanya baik-baik sahaja.
Mon Mar 20 2023
Bagusnya Song Ji Hyo ni.

[VIDEO] “Sebaknya Tengok… Patut Ramai Sayang” - Song Ji Hyo Guna Bahasa Isyarat, Layan Peminat OKU Dengan Ikhlas

Bagusnya Song Ji Hyo ni.
Sun Mar 19 2023
Suka dengar Han Byul cakap Melayu.

[VIDEO]: “Bagusnya Bahasa Dia” - Makin Fasih, Ramai Puji Usaha Han Byul Cakap Melayu Ketika Ditemu Bual

Suka dengar Han Byul cakap Melayu.
Sun Mar 05 2023
Harap tak ada salah faham lagi.

“Tunggu Berejam Sama Seperti Mereka” - Dakwaan Potong Line Jumpa Park Seo Joon Tak Benar, Adriana Jelaskan Ini Yang Berlaku

Harap tak ada salah faham lagi.
Thu Mar 02 2023
Jungkook baru mengucapkan selamat tinggal kepada pengikutnya di Instagram apabila menghapus akaun peribadinya.

Ada 52 Juta Pengikut, Jungkook BTS Tetap Hapus Akaun Instagram

Jungkook baru mengucapkan selamat tinggal kepada pengikutnya di Instagram apabila menghapus akaun peribadinya.
Wed Mar 01 2023
OREO X BLACKPINK sedap!

Acara Oreo x BLACKPINK Meriah! Blinks Ramai Datang Dah Macam Ambil Mood Konsert

OREO X BLACKPINK sedap!
Wed Mar 01 2023
Comelnya Maryam.

“Tak Rasa Panas Bila Saya Ikhlas Pakai Tudung” - Cantiknya Maryam Berhijab, Ramai Doa Semoga Istiqomah

Comelnya Maryam.
Sun Feb 05 2023
Tapi bila tengok depan-depan lawa sangat Song Hye Kyo ni tau.

Dikritik Nampak Tua, Jawapan Song Hye Kyo Paling Menang! - “Eh Memang, Sebab Saya Pun Bukan Muda”

Tapi bila tengok depan-depan lawa sangat Song Hye Kyo ni tau.
Fri Feb 03 2023
Okay yang ni memang tak sabar nak jumpa!

“Ni Bukan Tipu-Tipu Kan?” - Park Seo Joon Nak Datang Malaysia! Peminat Tak Sangka, Siap Ajak Lepak Minum

Okay yang ni memang tak sabar nak jumpa!
Thu Feb 02 2023
Comelnya Jennie.

[VIDEO] “Terima Kasih Sebab Hormat” - Jennie Blackpink Dipuji, Pakai Hijab & Baju Longgar Ketika Melawat Masjid

Comelnya Jennie.
Wed Feb 01 2023
Tahniah Song Joong Ki.

Song Joong Ki Tamat Zaman Duda! Umum Akhirnya Dah Kahwin, Isteri Kini Hamil

Tahniah Song Joong Ki.
Mon Jan 30 2023
Mana tahu jadi kenyataan kan.

“Mungkin Terlalu Besar Tapi…” - Nadin Amizah Teringin Berkolaborasi Dengan Hyukoh

Mana tahu jadi kenyataan kan.
Mon Jan 23 2023
Alhamdulillah...

“Sebelum Ini Kehidupan Saya Sangat Teruk” - YouTuber Korea, Daud Kim Tunai Umrah, Akui Hati Lebih Tenang

Alhamdulillah...
Mon Jan 16 2023
Galeri Hyunda Kona, SUV Kompak Pertama Hyundai Sime Darby Malaysia

Galeri Hyunda Kona, SUV Kompak Pertama Hyundai Sime Darby Malaysia

Thu Jan 07 2021
Nissan Almera Memang Cantik, Ada Kuasa Dan Jimat Minyak

Nissan Almera Memang Cantik, Ada Kuasa Dan Jimat Minyak

Tue Dec 01 2020
Mitsubishi XPANDER Buka Tempahan Di Malaysia

Mitsubishi XPANDER Buka Tempahan Di Malaysia

Thu Nov 05 2020
Toyota Hilux 2020

Toyota Hilux 2020

Thu Oct 08 2020
Proton X50 - Cantik Sangat SUV Ni!

Proton X50 - Cantik Sangat SUV Ni!

Tue Sep 15 2020
Honda Civic Facelift, Banyak Teknologi Baharu Dengan Harga Kompetitif

Honda Civic Facelift, Banyak Teknologi Baharu Dengan Harga Kompetitif

Thu Sep 10 2020
Toyota Rush - Boleh Tahan Bagus Bawa Balik Kampung!

Toyota Rush - Boleh Tahan Bagus Bawa Balik Kampung!

Mon Sep 07 2020
Nissan Almera Turbo - 100PS Dengan 152Nm

Nissan Almera Turbo - 100PS Dengan 152Nm

Fri Sep 04 2020
Honda City RS - Cantik Betul!

Honda City RS - Cantik Betul!

Mon Aug 24 2020
Galeri - Isuzu D-Max Stealth Tampil Kelainan

Galeri - Isuzu D-Max Stealth Tampil Kelainan

Thu Aug 06 2020