UTAMAVIDEOPMTepiKakGeeSALAM MUSLIMCHINGUDREBARGEMPAK SPOTPERADUANProgram

Berita Artis Korea Terkini - Gosip, Info Filem & Drama

Laman ini khas buat peminat korea untuk mengetahui berita terkini mengenai cerita & gosip artis korea, filem, drama, foto & video terbaru artis-artis korea.

image-alt
masthead.mastheadDescription
Get well soon Lisa.

COVID-19: Lisa Tak Alami Sebarang Simtom, Jennie, Jisoo Dan Rose Negatif

Get well soon Lisa.
Thu Nov 25 2021
Get well soon Lisa.

Lisa BLACKPINK Positif COVID-19, Jennie, Rose & Jisoo Masih Tunggu Keputusan

Get well soon Lisa.
Thu Nov 25 2021
Diam-diam dah nak dapat anak kedua dah Chen.

Tahniah! Chen EXO Dan Isteri Bakal Timang Anak Kedua

Diam-diam dah nak dapat anak kedua dah Chen.
Wed Nov 17 2021
Aduh nervous betul kalau ada kejadian macam ni waktu konsert. Jaga diri baik-baik Wonho.

Pegang Dada, Wonho Tiba-Tiba Rebah Waktu Konsert! Tetap Mahu Teruskan Persembahan Lepas Rawatan

Aduh nervous betul kalau ada kejadian macam ni waktu konsert. Jaga diri baik-baik Wonho.
Mon Nov 15 2021
Potong macam mana pun rambut tu Ji Hyo ni tetap cantik.

#OhDaebak: Song Ji Hyo Malu-Malu, Potong Ala Boyish Pun Lawa! Ini Lima Gaya Rambut Lain

Potong macam mana pun rambut tu Ji Hyo ni tetap cantik.
Sun Nov 14 2021
Wohooo! Finally Squid Game 2 guys!

Squid Game 2 Dalam Perancangan, Pengarah Dedah - “Ki Hoon Akan Kembali”

Wohooo! Finally Squid Game 2 guys!
Wed Nov 10 2021
Ehem Spartace couple ehem, tabahlah Ji Hyo hehe

Kim Jong Kook Terkedu, Yoo Jae Suk Tekad! - “Nampaknya Bolehlah Jemput Yoo Eun Hye”

Ehem Spartace couple ehem, tabahlah Ji Hyo hehe
Tue Nov 09 2021
Kalau dah jodoh kenal sekejap pun dah sama-sama suka kan.

Kalau Dah Jodoh! Kenal Awal Tahun, Honey Lee Kini Bercinta

Kalau dah jodoh kenal sekejap pun dah sama-sama suka kan.
Mon Nov 08 2021
Kenapa nak tuduh Jong Kook ambil steroid pula, tiba-tiba je.

#OhDaebak: Selamba Tuduh Guna Steroid, Hello! Dah 20 Tahun Kim Jong Kook Maintain Body Tegap! Nah Foto Bukti

Kenapa nak tuduh Jong Kook ambil steroid pula, tiba-tiba je.
Sun Nov 07 2021
Sekarang ni dah lebih 23 juta pengikut IG Jung Ho Yeon ni, pergh!

“Terkejut! Tak Sangka Zendaya Pun Follow Saya” – Jung Ho Yeon Komen Penangan Squid Game

Sekarang ni dah lebih 23 juta pengikut IG Jung Ho Yeon ni, pergh!
Thu Nov 04 2021
Sampai sanggup buat live atas jambatan sebab konon nak buktikan ada kanser betul-betul.

Aibnya Kantoi! Choi Sung Bong Tipu Hidap Kanser, Kini Alami Kemurungan – “Saya Mohon Maaf…”

Sampai sanggup buat live atas jambatan sebab konon nak buktikan ada kanser betul-betul.
Mon Nov 01 2021
Nampaknya panjang lagi lah list K-Drama guys

#OhDaebak: Mai Lagi Dah! Save The Date Guys, Ini K-Drama Baru Wajib Ada Dalam List!

Nampaknya panjang lagi lah list K-Drama guys
Sun Oct 31 2021
Tak perlu try hard atau over mewah pun, gambar dah lawa sangat,.

Love Teruk Foto-Foto Baju Kahwin Ni! ChoA Umum Tamat Zaman Bujang

Tak perlu try hard atau over mewah pun, gambar dah lawa sangat,.
Fri Oct 29 2021
Kalau Cheon Seo Jin yang ganti dah boleh bayang dah Lee Dong Wook macam mana nanti hahaha

Ratu Penthouse, Kim So Yeon Ganti Jo Bo Ah? Berganding Dengan Lee Dong Wook Dalam Tale Of The Nine-Tailed 2?

Kalau Cheon Seo Jin yang ganti dah boleh bayang dah Lee Dong Wook macam mana nanti hahaha
Thu Oct 28 2021
Episod pertama Jirisan letop ya guys!

#OhDaebak: Letop Ke Tidak! Baru Episod Pertama, Jirisan Dah Catat Rating Tertinggi

Episod pertama Jirisan letop ya guys!
Sun Oct 24 2021
Galeri Hyunda Kona, SUV Kompak Pertama Hyundai Sime Darby Malaysia

Galeri Hyunda Kona, SUV Kompak Pertama Hyundai Sime Darby Malaysia

Thu Jan 07 2021
Nissan Almera Memang Cantik, Ada Kuasa Dan Jimat Minyak

Nissan Almera Memang Cantik, Ada Kuasa Dan Jimat Minyak

Tue Dec 01 2020
Mitsubishi XPANDER Buka Tempahan Di Malaysia

Mitsubishi XPANDER Buka Tempahan Di Malaysia

Thu Nov 05 2020
Toyota Hilux 2020

Toyota Hilux 2020

Thu Oct 08 2020
Proton X50 - Cantik Sangat SUV Ni!

Proton X50 - Cantik Sangat SUV Ni!

Tue Sep 15 2020
Honda Civic Facelift, Banyak Teknologi Baharu Dengan Harga Kompetitif

Honda Civic Facelift, Banyak Teknologi Baharu Dengan Harga Kompetitif

Thu Sep 10 2020
Toyota Rush - Boleh Tahan Bagus Bawa Balik Kampung!

Toyota Rush - Boleh Tahan Bagus Bawa Balik Kampung!

Mon Sep 07 2020
Nissan Almera Turbo - 100PS Dengan 152Nm

Nissan Almera Turbo - 100PS Dengan 152Nm

Fri Sep 04 2020
Honda City RS - Cantik Betul!

Honda City RS - Cantik Betul!

Mon Aug 24 2020
Galeri - Isuzu D-Max Stealth Tampil Kelainan

Galeri - Isuzu D-Max Stealth Tampil Kelainan

Thu Aug 06 2020