UTAMAVIDEOPMTepiKakGeeSALAM MUSLIMCHINGUDREBARGEMPAK SPOTPERADUANProgram

Berita Artis Korea Terkini - Gosip, Info Filem & Drama

Laman ini khas buat peminat korea untuk mengetahui berita terkini mengenai cerita & gosip artis korea, filem, drama, foto & video terbaru artis-artis korea.

image-alt
masthead.mastheadDescription
Betul lah, lepas bersalin ni Sora makin cantik.

Natural Beauty! Tak Perlu Make Up, Kang Sora Lepas Bersalin Pun Masih Cantik

Betul lah, lepas bersalin ni Sora makin cantik.
Tue May 11 2021
Ini yang orang panggil tak ada jodoh...

Jodoh Tak Sampai, Jinwoon Dan Kyung Li Akhirnya Putus Cinta Lepas Empat Tahun

Ini yang orang panggil tak ada jodoh...
Mon May 10 2021
Dah boleh mula marathon Penthouse 1 dengan 2 balik dah ni.

#OhDaebak: Raya Raya Juga Tapi Ramai Dah Mula Countdown Penthouse 3

Dah boleh mula marathon Penthouse 1 dengan 2 balik dah ni.
Sun May 09 2021
Tahniah Soo Hyun! Wah pilih suami bukan selebriti lah, hehehe

Hong Soo Hyun Kahwin Mei Ini, Wow! Bakal Suami Bukan Artis

Tahniah Soo Hyun! Wah pilih suami bukan selebriti lah, hehehe
Fri May 07 2021
Bukan mudah ya, tarian pula ada banyak gerakan.

“Hanya Ada Satu Hari Ingat Semua Gerakan Tarian” – Lisa BLACKPINK Kongsi Pengalaman Jadi Mentor

Bukan mudah ya, tarian pula ada banyak gerakan.
Wed May 05 2021
Tahniah Naeun, suka juga tengok Naeun berlakon. Best!

Apink Naeun Akhirnya Pilih Untuk Join YG Entertainment

Tahniah Naeun, suka juga tengok Naeun berlakon. Best!
Tue May 04 2021
Tak lama lagi dah Penthouse 3 guys!

#OhDaebak: Date Penthouse 3 Dah Confirm Tapi Seminggu Sekali je?- “Makin Seksa Jiwa La Macam Ni!”

Tak lama lagi dah Penthouse 3 guys!
Sun May 02 2021
Eh ada pelatih Malaysia rupanya dalam Youth With You 3 ni, Lisa pun suka dia.

Pelatih Malaysia, Jun Liu Tarik Perhatian Lisa BLACKPINK - “Kemajuannya Mengagumkan”

Eh ada pelatih Malaysia rupanya dalam Youth With You 3 ni, Lisa pun suka dia.
Fri Apr 30 2021
Meninggal usia 52 tahun... Takziah buat keluarga...

Pelakon Flower Of Evil dan Mouse Meninggal Dunia

Meninggal usia 52 tahun... Takziah buat keluarga...
Thu Apr 29 2021
Andwaeee.... No more Kwang Soo... Sedihnya...

No more Girin... Lepas 11 Tahun Bersama, Lee Kwang Soo Sah Tinggalkan Running Man

Andwaeee.... No more Kwang Soo... Sedihnya...
Tue Apr 27 2021
Rupanya Taxi Driver ambil kisah benar. Jahat betul majikan tu!

#OhDaebak: Majikan Dari Neraka Dalam Taxi Driver Rupanya Kisah Benar Di Korea! Ini Yang Berlaku

Rupanya Taxi Driver ambil kisah benar. Jahat betul majikan tu!
Sun Apr 25 2021
BTS punya penangan, ramai la Army serbu MCD nanti. MCD Staff dah ready ke tu hehehe

BTS x McDonald’s Is Real! Tampil Dengan Menu Signature, The BTS Meal Hampir Seluruh Dunia

BTS punya penangan, ramai la Army serbu MCD nanti. MCD Staff dah ready ke tu hehehe
Wed Apr 21 2021
Padan muka! Puas hati tengok, siapa suruh buat cikgu macam tu kan.

#OhDaebak: Jangan Pandang Rendah Cikgu Skema Dalam Taxi Driver, Nah Ini Makan Dia!

Padan muka! Puas hati tengok, siapa suruh buat cikgu macam tu kan.
Sun Apr 18 2021
Mesti best kalau Gong Yoo dengan IU dapat berlakon sama.

“Agak-Agak Ada Peluang Tak?” - Gong Yoo Puji IU, Nyata Hasrat Berlakon Bersama

Mesti best kalau Gong Yoo dengan IU dapat berlakon sama.
Fri Apr 16 2021
Nama pelakon Korea popular, Son Ye Jin disebut bakal membintangi karya terbaharu terbitan JTBC berjudul Thirty-Nine.

Son Ye Jin Bakal Muncul Dengan Naskah Baru? Okay Ni Memang Tak Sabar!

Nama pelakon Korea popular, Son Ye Jin disebut bakal membintangi karya terbaharu terbitan JTBC berjudul Thirty-Nine.
Fri Apr 16 2021
Galeri Hyunda Kona, SUV Kompak Pertama Hyundai Sime Darby Malaysia

Galeri Hyunda Kona, SUV Kompak Pertama Hyundai Sime Darby Malaysia

Thu Jan 07 2021
Nissan Almera Memang Cantik, Ada Kuasa Dan Jimat Minyak

Nissan Almera Memang Cantik, Ada Kuasa Dan Jimat Minyak

Tue Dec 01 2020
Mitsubishi XPANDER Buka Tempahan Di Malaysia

Mitsubishi XPANDER Buka Tempahan Di Malaysia

Thu Nov 05 2020
Toyota Hilux 2020

Toyota Hilux 2020

Thu Oct 08 2020
Proton X50 - Cantik Sangat SUV Ni!

Proton X50 - Cantik Sangat SUV Ni!

Tue Sep 15 2020
Honda Civic Facelift, Banyak Teknologi Baharu Dengan Harga Kompetitif

Honda Civic Facelift, Banyak Teknologi Baharu Dengan Harga Kompetitif

Thu Sep 10 2020
Toyota Rush - Boleh Tahan Bagus Bawa Balik Kampung!

Toyota Rush - Boleh Tahan Bagus Bawa Balik Kampung!

Mon Sep 07 2020
Nissan Almera Turbo - 100PS Dengan 152Nm

Nissan Almera Turbo - 100PS Dengan 152Nm

Fri Sep 04 2020
Honda City RS - Cantik Betul!

Honda City RS - Cantik Betul!

Mon Aug 24 2020
Galeri - Isuzu D-Max Stealth Tampil Kelainan

Galeri - Isuzu D-Max Stealth Tampil Kelainan

Thu Aug 06 2020