UTAMAVIDEOPMTepiKakGeeSALAM MUSLIMCHINGUDREBARGEMPAK SPOTPERADUANProgram

Peraduan di Astro Gempak

Dapatkan info peraduan terkini yang dianjurkan. Anda berpeluang memenangi hadiah-hadiah menarik yang ditawarkan. Klik di sini untuk maklumat lanjut.

Menangi baucer tunai Shopee bernilai RM1000 setiap hari di aplikasi SYOK

Peraduan ‘SYOK Super Bonanza’ Tawarkan Baucar Tunai Shopee Bernilai RM15,000!

Menangi baucer tunai Shopee bernilai RM1000 setiap hari di aplikasi SYOK
Wed Nov 25 2020
Korang dah bersedia untuk menang hadiah yang lebih besar kali ni? Jom tengok cara-cara penyertaan

Pertandingan OPPO Be A RENOgrapher

Korang dah bersedia untuk menang hadiah yang lebih besar kali ni? Jom tengok cara-cara penyertaan
Thu Nov 19 2020
Ujibakat All Together Now

Ujibakat All Together Now

Tue Nov 03 2020
PERADUAN “#TOPWiraHatimu”

PERADUAN “#TOPWiraHatimu”

Tue Sep 15 2020
PERADUAN “WALLS BOBA SYIOK GILER”

PERADUAN “WALLS BOBA SYIOK GILER”

Mon Sep 14 2020
Peraduan Gempak Spot!

Peraduan Gempak Spot!

Sun Aug 02 2020
Korang nak masuk Mikrofon Impian? Jom tengok langkah-langkah ni!

Ujibakat Online Mikrofon Impian - Musim ke-2

Korang nak masuk Mikrofon Impian? Jom tengok langkah-langkah ni!
Fri Jul 10 2020
Jom sertai dan berpeluang memenangi hadiah bernilai RM10,000 tau!

#UPHAMOL650 PERADUAN GABUNGAN LAGU

Jom sertai dan berpeluang memenangi hadiah bernilai RM10,000 tau!
Wed Jun 24 2020
berpeluang memenangi Voucher AEON bernilai RM200

#UPHAMOL650

berpeluang memenangi Voucher AEON bernilai RM200
Tue May 12 2020
Pasar Place adalah sebuah tempat untuk semua perniaga-niaga di luar sana!

Pasar Place

Pasar Place adalah sebuah tempat untuk semua perniaga-niaga di luar sana!
Wed Apr 22 2020
Korang minat masak dalam bulan puasa ni? Astro Gempak ada program yang korang join dan menang hadiah! Nak tahu? Jom daftar!

Impress Your Idol

Korang minat masak dalam bulan puasa ni? Astro Gempak ada program yang korang join dan menang hadiah! Nak tahu? Jom daftar!
Tue Apr 21 2020
Korang nak menang hadiah walaupun tak perlu keluar rumah waktu PKP ni? Jom Join kitaorang!

Peraduan #DUDUKRUMAHCHALLENGE

Korang nak menang hadiah walaupun tak perlu keluar rumah waktu PKP ni? Jom Join kitaorang!
Thu Apr 09 2020
Althea Gempak RM20 Campaign

Althea Gempak RM20 Campaign

Mon Jan 13 2020
Peraduan TQ Captain Flavettes Challenge

Peraduan TQ Captain Flavettes Challenge

Mon Dec 16 2019
#PeraduanTak Boleh Cuti ke

#PeraduanTak Boleh Cuti ke

Thu Aug 29 2019