Laman Utama

#GMWA23: Dr. Say, Siti Nurhaliza, Anna Jobling, Projek: High Council & DAMELO Antara Yang Tersenarai Dalam Top 20 Gempak Most Wanted Awards 2023

Izwan Isa
29/11/2023
16:08 MYT

Sejak diperkenalkan pada tahun lalu, Gempak Most Wanted Awards (GMWA) telah menjadi sebuah jenama anugerah dalam mengiktirafkan kandungan digital serta individu-individu yang terlibat dalam pembikinan kandungan (content creation) di platform-platform media sosial.

Kembali untuk edisi kedua, kehangatan Gempak Most Wanted Awards 2023 (GMWA23) kini bermula dan berikut merupakan senarai Top 20 bagi setiap kategori yang baru sahaja diumumkan sebentar tadi.
Content Creator Trending (Motivator) 1. Mashy (@n.mashyaircond) 2. Uzairi Taib (@uzairitaib) 3. Qawiyaro (@qawiyaro) 4. Fathi Hussein (@mathsanova) 5. Dr. Say Shazril (@say_shazril) 6. Aminahtul Mardiah (@aminahtulmardiah) 7. Muhammad Noor (@dodosentoso) 8. Tun Laila (@yarafaee) 9. Zhiddin Aziz (@zhiddinaziz) 10. Ustaz Adnin Roslan (@adninroslan) 11. Dr. Malar Santhi (@drmalarss) 12. Fatin Nabila (@fatinnabila1) 13. Kevin Zahri (@kevinzahri) 14. Dr. Zamir Mohyedin (@zamirmohyedin) 15. Furqan Fawwaz (@furqanfawwaz) 16. Dr. Syed Aliff Fauzan (@drsyedaliffauzan) 17. Reina Lum (@reinalum) 18. Hanif Loid (@hanifloif) 19. Cikgu Saffuan (@cikgusaffuan) 20. Iqbal Ahyar (@iqbalahyar)
Lagu/Audio Trending 1. Test Drive (Firdaus Rahmat) 2. Langit Yang Sama (Dalia Farhana) 3. Jangan Mati Rasa Itu (Aina Abdul) 4. Pergilah Cinta (Danial Kifli) 5. “Wei Shila” (@zahidgaf) 6. “Kau Ni Apa?” (Upin & Ipin) 7. Malampagi (Saixse) 8. Makcik Makcik Marhaban (@wahkamisah) 9. Ayuh (Malique, Kmy Kmo, Aman Ra & Ernie Zakri) 10. Sampai Bila Nak Jadi Munafik (@ermafatimarahmad) 11. BoiBoiBoiy Galaxy Versi Nasyid (@farihinhalim29) 12. Retak Hatiku (Iera Milpan) 13. Menggenggam Bahagia (Sufian Suhaimi) 14. Hasrat (Amir Jahari) 15. Santai (Faizal Tahir) 16. Makcik Dodoi (@chemass_kaklong) 17. Nak Cepar (Rozyna Roslan) 18. Umpan Jinak Di Air Tenang (Dayang Nurfaizah) 19. Mungkin Aku Tak Penting (Luqman Podolski) 20. Budi (Kmy Kmo & Luca Sickta ft. Sufian Suhaimi)
Video Muzik Trending 1. Kudrat (Sekumpulan Orang Gila x Naim Daniel) 2. Pujaanku (MASDO feat Aisyah Aziz) 3. Selagi Ku Ada (Khai Bahar x Nabila Razali) 4. Look At This - DOLLA 5. Damelo - DOLLA 6. Mungkin Aku Tak Penting? (Luqman Podolski feat Tish Errda) 7. Umpan Jinak Di Air Tenang (Dayang Nurfaizah) 8. Malampagi Remiz (Saixse x MK K-Clique) 9. MASDO (Inilah JalanNya) 10. Ayuh (Malique, Kmy Kmo, Aman Ra & Ernie Zakri) 11. Waktu (Hasif Upin & Ziana Zain) 12. Andai Itu Takdirnya (Vanessa Reynauld) 13. Depresi (iamNEETA) 14. LANTAKLAH (XONE) 15. Takdir Cinta Kita - Asfan Shah & Erin CTJ 16. Yonnyboii (Sengkek [Prod. by SonaOne] 17. Budi (Sufian Suhaimi, Kmy Kmo & Luca Sickta) 18. Baby Shima (Bang Jamal) 19. Izinkanlah (Tuah Adzmi & Zack Zackwan) 20. Rindunya Rindu (Afieq Shazwan)
Drama Trending 1. Projek: High Council (Astro Originals) 2. Melur Untuk Firdaus 2 (TV3 Malaysia) 3. Perempuan Itu (tonton) 4. Andai Itu Takdirnya (Astro Ria) 5. From Saga With Love (Viu Original) 6. Bukan Cinta Sempurna (Astro Ria) 7. Chinta Wrong Direction (Astro Ria) 8. One Million Dollar Voice (Astro Ria) 9. Aku Yang Kau Sakiti (TV3 Malaysia) 10. Scammer Geng Marhaban (Astro Ria) 11. Imam Instant, Ustazah Scammer (Astro Ria) 12. Nenek Bongkok Tiga (Viu Original) 13. Kerana Cinta Itu Ada (TV3 Malaysia) 14. Rajuk Karina (TV3 Malaysia) 15. Bukan Sekadar Lafaz (TV3 Malaysia) 16. Budak Hostel Otaknya Sewel (Astro Ria) 17. Akira Khan (Astro Ria) 18. My Famous Ex-Boyfriend (Astro Ria) 19. Saat Hilang Cintamu 20. Hijrah Jannah (Astro Ria)
Selebriti Trending 1. Amir Ahnaf 2. Meerqeen 3. Anna Jobling 4. Datuk Seri Siti Nurhaliza 5. Amelia Henderson 6. Elly Mazlein 7. Mierul Aiman 8. Shukri Yahaya 9. Bell Ngasri 10. Amir Masdi 11. Adira Suhaimi 12. Nadhir Nasar 13. MK K-Clique 14. Beto Kusyairy 15. Aedy Ashraf 16. Siti Khadijah Halim 17. Aeril Zafrel 18. Shiera Ijoy 19. Alif Satar 20. Zizan Razak

Gamer Trending 1. Tya Edros 2. Pok Ro 3. Kambing Golek 4. Heysyanel 5. Adibah Humairah 6. Flufiiee 7. Naeem 8. Raa Suzuran 9. Cikgu Misai 10. Intan Serah 11. Akif Iskandar 12. Drah_eyra 13. FanCFfreakz 14. Man Parang 15. Kiddo’Bae 16. Ayam Kahau 17. Fattahzie 18. XK Penjahat 19. Inaoki 20. Moon

Content Creator Trending (Hiburan) 1 Faisal Suhaimi (@faisal.suhaimi) 2 Ryan Bakery (@ryanbakery) 3 Mira Rosli (@mrarsli_) 4 Linda Said (@wanitabermisai) 5 Ubaimz (@ubaimz) 6 Wan Chai (@wanchai_31) 7 Syerrasun (@syerrasun) 8 Aya Amiruddin (@freakayaisfreak) 9 Ayie Mat Piah (@ayie.piah) 10 Nayiiem (@nayiiem) 11 Pinn Yang (@yang) 12 Rahman Chea (@rahmanchea) 13 Zachary Chiah (@zacharychiah) 14 Two Sided (@two_sided8) 15 Izhaikal (@izhyekal) 16 Farihi Narnia (@farihinarnia) 17 Ikhmal Nour (@ikhmaln0ur) 18 Ijat Haikal (@_ijathaikal) 19 Ain Ramli (@theainramli) 20 Foreppppp (@foreppppp)
Content Creator Trending (Lifestyle) 1. Amin & Abid Othman (@aminxabid) 2. Sofea Shara (@sofeashra) 3. Nelysa Norazlan (@nelysa_norazlan) 4. Boss James (@bossjames_oe) 5. Syamimia (@syamimia_) 6. Kim Seri Eina (@kimseri_eina) 7. Cikgu Faiz (@cikgufaiz_official) 8. Auntie Purple (@auntiepurple248) 9. Afiq Rahim (@mrafiqrahim93) 10. Fendy Mojo (@fendymojo) 11. Dahlia Rizal (@indomie.d) 12. Ow To The Zie (@ozziemanan) 13. Che Nom (@chenom_tiktok) 14. Iman Rashid (@imanmulamemasak) 15. Jenul Masak (@zainulrusydi) 16. UmeCikin (@umeazhar) 17. Qisthena (@qstnaadi) 18. Jiela (@fhazilanasir) 19. Dekam San (@dekamsan) 20. Marbitter (@marbitter)
Video Trending 1. POV Ex Aizat Saha Tak Boleh Move On (@aizatsaha) 2. Freestle Anak-Anak Kudrat (@naimdanielx) 3. Kesian Gilfriend Lapar (@mikhailimaan) 4. Remake MV Berdua Bersatu (@fariqmacfly) 5. BoBoiBoy Merajuk (@boboiboy) 6. Biasa? Biasa Maksudnya? (@bananadibs) 7. Kena Marah Dengan Ayam (@jemblenggg) 8. Anak Muabellaz Menari (@muabellaz) 9. Awal Ashaari & Scha Al-Yahya Join Trend Tepuk Tangan (@awalashaari) 10. Mak Nyanyi Lagu K-Pop (@wawannakkurus) 11. Nyanyi Dengan K-Clique Dalam Lift (@roystoremy2) 12. Zeppo At Body Rock 2023 (@zeppoyoungsterz) 13. DSV Hampir Lemas (@datoserividaofficial) 14. No Text I Understand (@lokoih_) 15. Healing Dalam Tasing (@orochi01._) 16. Nak Makan Tapi Kena Patuk Dengan Ayam (@davidvidz3) 17. Anak & Ayah Blushing (@gob_ahmad) 18. Parodi Abang Tesla (@reenrahimmy) 19. Trend Healing Tak Jadi (@mochanaer) 20. Tak Nak Langgar Jodoh (@syarifahfissa)
Undian fasa pertama Top 20 akan bermula 30 November 2023, 8.00 pagi sehingga 30 Disember 2023, 11.59 malam. Layari www.gempakmostwantedawards.com sekarang untuk mengundi!
#GempakMostWanted #GempakMostWantedAwards #GempakMostWantedAwards2023
Topic Berkaitan
Must-Watch Video
Viral

#GMWA23: Daniel Ajar Ayat ‘Agittew’, Netizen Terhibur Tengok Gelagat Calum Scott Nak Sebut - “Selamba Dia Gula-Gulakan Macam Tu”

gempak
29/02/2024
12:55 MYT
Selamba je Daniel kacau Calum Scott.
Terkini

#GMWA2023: Kegagalan Tak Patahkan Semangat Aizat Saha, Lebih Semangat Berkarya! - “Mungkin Ada Rasa Sikit Kecewakan Fans, Cuma…”

gempak
27/02/2024
08:55 MYT
Gagal meraih kemenangan menerusi kategori Video Tergempak Gempak Most Wanted Awards 2023 (GMWA23), Aizat Saha menjadikan ia sebagai pembakar semangat untuk terus berusaha pada masa akan datang
Hiburan

#GTheUntoldStory: Wajah-Wajah The Most Wanted #GMWA23!

gempak
27/02/2024
01:59 MYT
Terbaik, terpaling trending sepanjang tahun 2023 menurut undian peminat!
Viral

#GMWA23: “Sebagai Anak Penyu Kami Bangga Dengan Babah!” - Pok Ro Gaming Menang, Peminat Puas Hati

gempak
26/02/2024
14:47 MYT
Tahniah sek Ganu kita.
Hiburan

#GMWA23: “Rasa Macam Peminat Yang Jaga Saya, Mereka Tahu Batas & Jaga Kelakuan” - Khai Bahar

gempak
26/02/2024
12:55 MYT
Khai Bahar terharu sokongan peminat.